piątek, 30 lipca 2021

Zakładkowa wymianka

 Jak wiecie czasu na czytanie nie mam, ale zakładki produkuję i zbieram namiętnie. Powstała już mała kolekcja zakładek wykonanych w różnych technikach. Muszę ją "obfocić" i pokazać na blogu .

Ostatnio zachwyciłam się zakładką filcową wykonaną przez Darię i Daria podchwyciła rozmowę, która zaowocowała wymianką. Oczywiście ustaliłyśmy wcześniej jaki ma być temat wiodący naszych zakładek. Ja poprosiłam o aniołka, Daria o liska.

I się zaczęło. Przeszukałam wszystkie foldery ze stemplami a później nie mogłam się zdecydować, który będzie najlepszy. W związku z tym zrobiłam 3 zakładki. Dwie proste, trzecia narożna. Pierwsza, szersza ( papiery UHK) jest z digi liskiem Petitkowym, ma odrobinę czarnej koronki i pasuje do zaległej, czerwcowej zabawy Uli. Druga, ta węższa też Petitkowa, ale tło z wytłaczanego papieru ITD Collection potraktowałam złotym woskiem.


Druga strona:

Zakładka narożna trochę mediowa,z liskiem od Bugaboo i Petitkowym grzybem w tle. 
Z pomocą maski i heavy body żel wykonany ten zaciek w tle.A jak wygląda aniołkowa zakładka? Daria wyszyła nawet drobniutkie kwiatuszki na fartuszku🤩Cudna, prawda?

9 komentarzy:

 1. Cudowne wszystkie- wspaniała wymianka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna wymianka i rewelacyjne zakładki. Ostatnio mam świra na punkcie narożnych zakładek . Musze spróbować taka wyszyć.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie super zakładki, prześliczną dostałas z tym aniołkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta zakladka narożna jest świetna. Pięknie tworzysz, mam dwie Twoje zakładki i nie mogę się napatrzeć na nie. Pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakładki wspaniałe - z liskami i aniołkiem. Takiej filcowej nie miałam jeszcze w rękach. Jest pięknie wykonana. Liski wybrałaś Ewa świetne. Zakładka narożnikowa tez wpadła mi w oko. Jest super.
  Uściski:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Liski wymiatają - wcale Ci się nie dziwię, że miałaś problem z wyborem :)Świetne zakładki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ach cudna Wymianka Ewo, obie stanelyscie na wysokości zadania !!! Brawa :):):) listki i aniołek piekne!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz