wtorek, 29 kwietnia 2014

Proste,męskie kartki

Na szybko powstały 2 kartki dla mężczyzn , w różnym wieku i bez konkretnych wytycznych.
Obie w podobnej kolorystyce . Pierwsza to znów kartka -koszula ( już kilka takich mam na swoim koncie ;-)))  ) , druga z motywem mechanizmów i moim ulubionym cytatem.
niedziela, 27 kwietnia 2014

Skromny tag z kluczykiem

Na wyzwanie tagowe UHK przygotowałam skromny tag według wytycznych :Moja interpretacja :


Piękny cytat jest autorstwa Lidii Jasińskiej , metalowa zawieszka . To najmniejszy tag jaki do tej pory zrobiłam , ma 9 cm wysokości i ograniczoną kolorystykę .

Jeszcze chciałam pokazać wygrane kolorowe scrapki w candy u Chabrowej Panienki , dziękuję raz jeszcze :-)))


piątek, 25 kwietnia 2014

Jedyna ???

U nas w tym roku nie ma komunii ,w związku z tym nie nastawiałam się na wykonanie takiej kartki. A jednak poproszona zostałam o jej wykonanie i postanowiłam sprawdzić jak będzie wyglądała w formie sztalugowej piramidki  :-))) Wykorzystałam scrapki wykrojnikowe i tekturkowy kielich .Koperta z opaską :


wtorek, 22 kwietnia 2014

Dla bliźniaczek

Na 40 urodziny dla bliźniaczek powstały dwie nietypowe kształtem kartki związane z wykonywaną przez nie pracą. W pierwszej kartce sekretarka wyguglana i pomalowana kredkami akwarelowymi.

W kartce nr 2 boisko, gwizdek i piłki też wydrukowane z internetu.
Ponieważ Joanna (po ponad tygodniowej ciszy od losowania )zgłosiła się po nagrodę ,postanowiłam  zatem nie robić kolejnego losowania . Następne słodkości będą rozdane w lipcu :-)))


poniedziałek, 21 kwietnia 2014

Lift

 Dziękuję za wszystkie życzenia świąteczne. Trochę ostatnio zaniedbałam bloga :-((( Na swoje usprawiedliwienie dodam,że mocno zajęta byłam wykonywaniem kartek świątecznych. Pobiłam dotychczasowy rekord wykonując 86 sztuk .Zaniedbałam też udział w wyzwaniach blogowych i tutaj nawet nie obiecuję poprawy ,bo sezon ogrodniczy się zaczął :-))) Pozostałam chwilowo przy dwóch cyklicznych zabawach : cardliftach Lindy i tagach UHK Gallery.

Kolejną kartką wybraną przez Lindę do zliftowania jest kartka Art-Magdy :Postanowiłam zachować kolorystykę , zestawienie 2 papierów  z koronką papierową biegnącą na łączeniu oraz serwetkę z tekturką . Niestety zbyt późno dotarło do mnie,że tekturkowy balon powinien być większy.czwartek, 17 kwietnia 2014

Wesołych świąt


Zdrowych i radosnych świat Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz cudownego wypoczynku w rodzinnym gronie życzę wszystkim tu zaglądającym 


poniedziałek, 7 kwietnia 2014

....... i kolejne

Tym razem pudełka z jajeczkami i tulipanami :
i bez tulipanów :


i tylko jajeczka na kartkach w stylu " znajdź 10 różnic " :
i koszyki :
Wytłaczane jajeczka i bazy jajkowe ( odrysowuję sobie ich kształt na papierze wizytówkowym ) wygrałam w candy u Małgosi. Dziękuję Małgosiu , przydały się  bardzo !


Ponieważ wylosowana w czerwonym candy Joanna nie zgłosiła się przez tydzień cały (czyli do 12.04 )po  świętach odbędzie się kolejne losowanie spośród osób,które się zgłosiły :-)))

niedziela, 6 kwietnia 2014

Wyniki !!!

Dziękuję wszystkim osobom,które zapisały się na moje czerwone cukierki. Witam nowe obserwatorki , mam nadzieję,że zostaniecie na dłużej . Zajrzałam na Wasze blogi , nie wszystkie ,zostawiłam sobie swoje stałe obserwatorki na później ;-))) Szybko i zwięźle podaję zatem wyniki . Zapisało się 37 osób, ale Karola dzień po terminie.

Los wybrał :Dodatkowo malutki słodki drobiażdżek dostanie :


Oczywiście chcę i z niecierpliwością czekam na losowanie.
Pudełeczka z kwiatkami są śliczne!


Dziewczyny, proszę o kontakt ewinka2@gmail.com . Kolejne cukierki tym razem rocznicowe będą w lipcu. Zapraszam już teraz :-)))

sobota, 5 kwietnia 2014

Dla wielbiciela

Mam nadzieję,że rozpoznawalna osoba zwłaszcza dla wielbicieli piłki nożnej.Kartka namiotowa ( mylnie wcześniej nazywałam zwykłe kartki jako namiotowe ) piłkarz wyguglany i wydrukowany ( dziękuję za udostępnienie ),kolorystyka nawiązująca do barw logo drużyny. Skromne kwiatki, które miały zapełnić miejsce lecz nie rzucać się zbytnio w oczy :-)))Zapraszam,jeszcze dzisiaj można zapisać się na moje czerwone cukierki. Dziękuję za wszystkie komentarze,które zostawiacie i pozdrawiam wieczorową porą :-)))

piątek, 4 kwietnia 2014

Kolejny przerywnik

Musiałam oderwać się od kartek świątecznych, aby wykonać lift pięknej kartki Mileny wybrany przez Lindę w jej zabawie. Ponieważ jakimś cudem wcześniejszy lift przeszedł nie zauważony przeze mnie, tego nie mogłam już pominąć.Moja wersja :


Nie lubię formatu podłużnego ( no chyba,że to kopertówka ) w związku z tym moja wersja kwadratowa. Baza  kremowy papier wizytówkowy, na to kremowy gnieciony papier , ptaszek i zawijasek tekturkowe .