wtorek, 30 grudnia 2014

Kolejna na chrzciny

Tak spieszyłam się ze zrobieniem zdjęcia ,że nie zauważyłam ,że podgiął się do góry
płatek kwiatka. A osoba zamawiająca kartkę była już u drzwi i nie mogłam ponownie jej sfotografować . Wzorowałam się na mapce z Namaste wykonując kartkę , motyw dziecka już znany . Kwiatki  niebieskie i piękna ażurowa i ta mniejsza  ramka od Goji , zawijaski białe od Aluni, atłasowe kwiatki ze sklepu Artystyczny. Tym razem kartka do wysłania ,zatem zrobiona na płasko .
Na opasce na kopertę powielony motyw z kartki:Mapka ,którą się inspirowałam :poniedziałek, 29 grudnia 2014

Imieninowe

Te pudełka i dwie kopertówki na chrzciny powstały tuż przed świętami , a teraz czas na kartki imieninowe. Tym razem pokusiłam się o lift kartki Cynki .Kartka Cynki jest zdecydowanie węższa i o tematyce świątecznej . Moja kartka szersza , mimo to starałam się nawiązać do kształtu tagowej kartki  ścinając jej ramiona . Wykorzystałam papiery i motyla  UHK oraz papier  Lemoncraft ,ramkę kwiatową i ażurki od Aisab . Jest to dość luźny lift ;-)))
Druga kartka imieninowa wykorzystuje resztki UHK-owych  papierów , krem i brązy świetnie się łączą .

Pozdrawiam i pędzę kleić dalej :-)))

niedziela, 28 grudnia 2014

Na chrzciny

Ponownie kopertówka według życzenia zamawiającej. Tym razem dla chłopca. Baza błękitny papier Millenium, na to biały wizytówkowy i "Świeżo malowane" GP. Chłopczyk ze Scrapińca , gotowe kwiatki , wykrojnikowe listki potuszowane na niebiesko ,dzbanek
i świeczka wycięte nożyczkami i potraktowane perlpenem.
Torebka na kopertówkę z motywem świecy .


Składając Wam życzenia świąteczne zadałam pytanie związane z kartką. Dwie osoby odgadły ,że chodzi o kamieniczkę  małą, różową ( według palety kolor granatu ) . Dziewczyny proszę o kontakt na maila  ewinka2@gmail.com  ,czekają na Was jakieś cukiereczki :-)))


sobota, 27 grudnia 2014

Pudełko z sowami

Już mnie chyba nic nie zdziwi ,jeśli chodzi o zainteresowania jubilatów. Na już czyli tuż przed świętami powstało pudełko urodzinowe z sowami . Sowy tekturkowe miałam tylko dwie , w tym jedną malutką ,którą od razu odrzuciłam ze względu na wielkość ( proszę nie zarzucać mi dyskryminacji ;-)  ) Aby ozdobić ścianki musiałam zrobić sówki sama . Wykorzystałam jako bazę papier wizytówkowy zielony, na bazie papiery Magicznej Kartki , do sówek papiery Joy , gotowe kwiatki i listki od Aluni , malutka koperta na życzenia od Aisab , tekturkowa sowa ze Scrapińca (chyba ? ).

Sówka z badzikiem- zegarkiem :


Sówka z podkową :


Książka tekturkowa z Wycinanki :


Koperta z życzeniami włożona jest między sowę a kwiatki :
Sówki wzorowane na wyguglanych z internetu, potuszowane i podmalowane perlpenami .


Pudełko z okazji szafirowych godów

Jak to u mnie bywa czasami zabrakło mi papierów w kolorze niebieskim.A tu,  pilne zamówienie na wykonanie pudełka z okazji szafirowych godów.Lubię dobierać kolorystykę kartki do barwy jubileuszu jeżeli to możliwe . Miałam tylko po jednym arkuszu papierów z GP i  UHK . Bazą jest wizytówkowy błękitny papier Millenium.


Na ściankach skrapki wykrojnikowe ,które dostałam od Aisab ( Basiu ,raz jeszcze dziękuję )
i zakupione u Aluni listki .
Torcik tekturkowy z Crafty Moly dostałam od Iluszki (dziękuję Ilonko ) , okleiłam go pięknymi  koronkami ( białą spodnią i błękitną - z wierzchu ) , ozdobiłam różyczkami i pomponami .W miejsca na świeczki wkleiłam cyferki 45 i jedyną świeczkę.Mam nadzieję,że jubilatom się spodoba :-)
piątek, 26 grudnia 2014

Kopertówka na chrzciny

Dla dziewczynki z okazji chrzcin powstała ta kartka -kopertówka . Baza biały papier wizytówkowy, na to papier tłoczony, gotowe kwiatki i skrapkowe listki oraz zawijaski  .Reszta elementów wycięta ręcznie.

Torebka na kopertówkę :
A takie prezenty otrzymałam przed świętami :

od Aluni scrapki ( część wykorzystałam już ) i piękną  kartkę

od Basi pudło wycinanek : w tym naklejki , grafiki, cekiny i śliczną bombkę 

od Doroty skrapki ,sznurek,kulki  i piękną  kartkę :od Iluszki piękną kartkę -tag 


Dziękuję za życzenia i za Wasze komentarze :-)))poniedziałek, 22 grudnia 2014

Życzenia :-)))                          Niech  świąteczne życzenia  
                 mają  moc  spełnienia , te  całkiem  błache 
             i  te  ważne , te  dostojne  i te  ciut  niepoważne . 
                         Niech  się  wszystkie  spełnią 
                               tego Wam  życzę :-)))              I na koniec moja jedyna kartka ( w tym roku ) ze stemplami z Vivy zakupionymi razem z tymi pejzażykowymi. Zakupiłam te kamieniczki ,bo mieszkam w podobnej do jednej z nich :-) Ciekawe,  kto zgadnie w której ?

To już koniec !

Połowy kartek i tak nie pokazałam ,bo niewiele się różniły od siebie. Tym razem dodałam piękne wykrojnikowe skrapki ,które dostałam od Aluni i Aisab . Przesyłkami od dziewczyn pochwalę się później, bo to taki szybki post.


niedziela, 21 grudnia 2014

Sezon świąteczny zakończony :-)))

Ale kartkowanie niestety nie, bo mam jeszcze do zrobienia cztery kartki na święta w innej tematyce. Nie zaglądam na blogi , nie piszę komentarzy ,obiecuję poprawić się pod tym względem po świętach Dziękuję ,że zaglądacie i zostawiacie komentarze.

To prawie ostatnie ;-)))