sobota, 29 czerwca 2013

Kolejne ślubne


Tym razem z wykorzystaniem tekturek ślubnych. Para na rowerze zakupiona w wycinance . 


Para nr 2 zakupiona w craftfun , zawijaski ze scrapińca :

i pasujący kolorystycznie żylistek, po raz pierwszy zakwitł tak obficie :

  
środa, 26 czerwca 2013

U mnie też ślubnie

Ślubny sezon i u mnie gorący :-))) Zrobiłam trzy kartki na ślub sobotni , które pokażę dopiero po ślubie. A dzisiaj ślubna z innego zamówienia .
Wykorzystałam  nowe wykrojnikowe elementy, które zakupiłam u Małgosi  oraz piękną tekturkową parę i ramkę  zakupione w Wycinance.Zapraszam na moje candy tagowo-przydasiowe :-)))

niedziela, 23 czerwca 2013

Candy tagowo-przydasiowe

Kto zagląda na mój blog ,ten wie ,że biorę udział w akcji zorganizowanej przez Rudlis Tagi 2013 . Przy tagach lutowych ,których zrobiłam 4 sztuki wspomniałam,że ogłoszę candy tagowe :-)))Dodatkowo w lipcu mija 2 lata tej mojej blogowej działalności i trzeba to jakoś uczcić :-)))
 Po 6 miesiącach wspólnej zabawy  posiadam już 12  tagów :-))) Moje tagi powstają według wytycznych Rudlis , ale bez dopasowywania ich do jakiejś konkretnej okazji . Są też dość duże "( od 16 do 14 cm.) , ponieważ do tej pory wielkość nie była określana :-))) Ale może ktoś chciałby jakiś wykorzystać np na zakładkę do książki .

Zapraszam zatem na słodkości tagowe :-))) Ponieważ nie samym tagiem człowiek żyje, dorzucę do nich różne przydasie : papiery, tekturki, perełki,koronki itp. To co do tej pory dorzucałam w poprzednich 3 moich zabawach.
Zasady znane :

- proszę banerek umieścić na swoim blogu
- zapisać się w komentarzach określając ,który tag chcielibyście posiadać
- zapisy do 30.07.2013 , wyniki 31.07.2013  ok. godz. 21.00


Do wyboru :

Tryptyk idzie w całości :-)))Może znajdą się jakieś chętne na tagi i przydasie osoby :-))) Zapraszam :-)))

czwartek, 20 czerwca 2013

Tag czerwcowy

Właśnie mija pół roku wspólnego tagowania ......
Tag  czerwcowy czyli "zagraj nam na tagu" :-))) Tag ma mieć element związany z muzyką ,kształt,wielkość kolory dowolne . Tym razem nie zaszalałam z przyczyn różnych :-)))

Mój tag, ponieważ tylko jeden zrobiłam ,jest tradycyjnie zwierzaczkowy tzn owadzi . Konika polnego potraktowałam bezbarwnym perlpenem dlatego lekko błyszczy.Konik polny wzorowany na pracy ze starego numeru "Małego Artysty" , urzekły mnie jego oczy i instrument dlatego zaistniał na tym tagu :-)))Zapraszam do odwiedzenia całej ekipy tagowej :a zwłaszcza do wizyty u Funii i Tanitty .

Dziękuję za odwiedziny i komentarze :-)))

wtorek, 18 czerwca 2013

Ślubna

W jasnej kolorystyce , z elementami wykrojnikowymi zakupionymi od Małgosi, ramka zakupiona w Dea-Art jakiś czas temu .


A inspiracją była ta mapka :
poniedziałek, 17 czerwca 2013

Szybka kartka dla taty

Tym razem na zamówienie szybko wykonana prosta kartka- koszula z okazji  Dnia Ojca . Już ją robiłam w innej wersji kolorystycznej .Stempel od Joli, wzór kartki z książki E.Hardy "Robimy kartki".


czwartek, 13 czerwca 2013

Ślubna z perspektywą

Tym razem w kartce ślubnej wykorzystałam te zagięcia papieru dające efekt większej głębi . Umieściłam ozdobione roślinnością i kokardami kolumienki nawiązujące do wnętrza kościoła oraz parę nowożeńców :
środa, 12 czerwca 2013

Na powitanie

Kolejna kartka na powitanie dziecka . Kształt sukienki według scrapków z DeaArt , butki tekturowe potuszowane na różowo, aplikacje atłasowe jak zawsze z artystycznego sklepu :
wtorek, 11 czerwca 2013

Kolejna nietypowa ......

Poproszono mnie o wykonanie kartki w kształcie książki. Ale nie tej , którą widziałam na kilku blogach a wzorowanej na "wyguglanym"  rysunku . Po jednej stronie miał być kałamarz z piórem, druga pusta na życzenia. Oryginał :


 Moja kartka na nim wzorowana :Okładka wytuszowana, wierzchnia warstwa kartek przyklejona na brzegach tak ,by odstawała od reszty kartek.
wtorek, 4 czerwca 2013

Na chrzciny - w lekkim błękicie

Za oknem tak ,że weny do pisania brak..........   Świeczka tekturkowa, dzieciątko w beciku wyguglane i wyrysowane , atłasowe aplikacje i wykrojnikowe kwiatkowe koło ( u mnie częściowo odcięte )
poniedziałek, 3 czerwca 2013

Ślubna

Niemal w biegu  / krótki termin /  powstała kartka na ślub. W ograniczonej kolorystyce, większa ramka oraz ornamentowy zawijas pod różami zakupione w sklepie Dea-Art, ramka mniejsza wykrojnikowa, listki i małe kwiatki zakupione w artystyczny.com.pl


Skromna torebeczka na kartkę :niedziela, 2 czerwca 2013

Nadal we frywolnym klimacie

Tym razem na 18 urodziny, miała być wersja humorystyczna . Pan wyguglany
 i podmalowany kredkami akwarelowymi. Wisienki  tekturkowe zakupione w wycinance.
sobota, 1 czerwca 2013

Lekko frywolnie ?

Mój pierwszy gorset ..... Kartka  na  wieczór  panieński  w  kształcie gorsetu wzorowana jest na rysunku wyguglanym w internecie .Wykonałam  lekkie zmiany w cięciach gorsetu ,by móc włożyć w nie czarną koronkę.
I wykorzystałam tył gorsetu jako przednią stronę. Sznurek zakupiony w  tym  sklepie .
Dziękuję moim stałym komentatorkom za życzliwość :-))) I pozdrawiam wszystkich zaglądających :-)))