niedziela, 31 stycznia 2021

Ostatnia zabawa

 Została mi na koniec całoroczna zabawa wielkanocna. U mnie tradycyjnie dwie pisanki. Grafiki w tle od small wingels shop, ale zawsze staram się je trochę inaczej ozdobić.


 W obu wersjach farbowana gaza jako trawka, zające i pisanki podklejone na tekturce.Nie mam pomysłu na kartki wielkanocne w tym roku. Ale liczę, że coś mi wpadnie do głowy 😉

Pozdrawiam serdecznie, u nas dzisiaj pięknie świeci słońce a i dzień coraz dłuższy 😀

piątek, 29 stycznia 2021

Ogniście

 Z makowym duszkiem AuroraWings kartka wyszła ognista. Ma schodkową formę i czerwoną ażurkową serwetkę w tle. Dodałam maki, ale nie wiem gdzie umieścić imię. Może będzie bez imienia. Złote cyferki oznaczają wiek solenizantki.

 Jak myślicie z lewej imię a z prawej jeszcze jeden maczek ?

                                                              Pozdrawiam nocną porą 😀

środa, 27 stycznia 2021

Tagowy rok

 Rok 2021 u Inki upłynie na tagowych kartkach lub kartkach z tagiem. Czas pokaże co Inka wymyśliła dla nas w poszczególnych miesiącach. Ja w miarę możliwości czasowych wezmę udział w tej zabawie.


Styczeń jest luźny, wytyczne Inki  :

Jedyną wytyczną jest po prostu TAG - zrób kartkę świąteczną jaką tylko chcesz, ale musi na niej zaistnieć tag lub tagi.

Dowolny sposób wykonania, dowolny kształt, dowolne motywy.

Jak sobie wyobrażasz kartkę, której tematem jest lub są tagi? 

Zrobiłam dwie kartki, jedną w kształcie taga z tagiem mniejszym, drugą tylko z tagiem. Oczywiście na obu są digi stempelki Mo's. 


Pozdrawiam nocną porą i dziękuję za pozostawione komentarze pod postami 😀

poniedziałek, 25 stycznia 2021

Z zazdrości

 Pozazdrościłam Izie jej ślicznych anielskich zakładek. Same wiecie, że cudne są, pełne uroku i delikatności. Ponieważ Iza ( DZIĘKUJĘ  🥰 )udostępniła swoje digiski wzięłam się do roboty i poczyniłam dwustronną, anielską zakładkę, w swoim stylu kolorowaną.

Strona pierwsza delikatna kolorystycznie, pastelowa, malowana markerami. Skrzydła podkreślone srebrną i perłową konturówką.


Strona druga trochę żywsza, z ciemnymi, stemplowanymi skrzydłami:Przy okazji powstała jeszcze zakładka z uroczym smoczkiem  SybileArt, też dwustronna.
Mam cały woreczek posklejanych baz zakładkowych, kiedy to wykorzystam? Nie mam pojęcia 🤨
Pozdrawiam nocną porą 😀

niedziela, 24 stycznia 2021

Dorzucam

 Na styczniową zabawę mapkową Ani zrobiłam dwie kartki z Mikołajem, ale postanowiłam jeszcze spróbować zmierzyć się z tematyką wielkanocną.  Problematycznym okazał się wymagany kolor czarny, na szczęście może być on w małej ilości.


Zrobiłam dwie pocztówkowe kartki z zającami i jajkami w kropki. Dominuje kratka w tle, ale kropeczkowe jajka widać.Kolaż dla Ani:


                                                            Pozdrawiam nocną porą 😀

piątek, 22 stycznia 2021

Zakładki

 Na szybko, w przerwach między kartkami powstały dwie ścinkowe zakładki.

W obu wykorzystałam kwiatowe duszki od AuroraWings. Pierwsza dwustronna z duszkiem hortensjowym. Wprawdzie papier w niezapominajki, ale kolorystycznie pasuje do hortensji.


Druga chwilowo jednostronna, myślę, że wykleję ją maczkami, bo lubię jak się coś dzieje z obu stron.

                          A żeby było apetyczniej, to polecam wspaniałe pizzerki znalezione tutaj:

                                                           Pozdrawiam nocną porą 😀

środa, 20 stycznia 2021

Kolejna cyferkowa

Wycięłam od razu dwie bazy do cyferkowych kartek na roczek. Kartka z jeżykiem jest dla chłopczyka, tak mi jakoś pasuje ten stempelek. Druga karteczka jest w odmiennej kolorystyce i z innym stempelkiem. Wykorzystałam różnej maści różowości i uroczą królisię z balonami od Conie Fong.

  Ilość balonów w pęku była zdecydowanie większa, ale kartka nie zmieściłaby się do koperty, dlatego część odcięłam. Na stemplu balony tworzą serce, ale większa królisia to 
 i większe balony, a później problem z kopertą 🤔 

                                                               Pozdrawiam serdecznie 😀

poniedziałek, 18 stycznia 2021

Męski składaczek

 Dziękuję za wszystkie komentarze pod zwierzaczkowymi pracami i spieszę donieść, że udało się mi wygrać nagrodę za cyferkową kartkę z jeżykiem. Nagrodą są digi stempelki.

A dzisiaj chcę Wam pokazać męską kartkę na okrągłe urodziny taty koleżanki. Wczoraj oglądałam warsztaty Olgi Bielskiej na FB. Zawsze po jej warsztatach stwierdzam, że moje kartki mimo przestrzennej formy są takie plaskate. Dlatego dzisiejsza kartka jest pełna kontrastów, przód odstający, pełen różnych elementów, środek i tył skromnie nawiązuje do sportowych zainteresowań solenizanta.


Papiery digi i UHK, plamy zrobione z pomocą maski, tekturkowe elementy i zegar bez wskazówek.
Sportowcy pokolorowani markerami.  
                                                   Kartka składak z naszego wyzwania #21.
                                             
                                               Mam nadzieję, jak zawsze, że się spodoba 🙄
                                                         Pozdrawiam nocną porą 😃

sobota, 16 stycznia 2021

Na zabawy

Nie mogłam się oprzeć uroczym, darmowym digi stemplom Bugaboo i zrobiłam z nimi dwie prace na blogowe wyzwania z okazji 11 urodzin Bugaboo . Co tydzień na blogu są darmowe stemple do pobrania, mam ich małą kolekcję, ale rzadko biorę udział w ich blogowych wyzwaniach. Tym razem z tygodniowych urodzinowych zabaw wybrałam dwie.

W tym wyzwaniu może być wszystko oprócz kartki, postanowiłam zrobić ścinkową zakładkę do książki.Pierwszy pomalowany został lisek z lewej strony. Kiedy pomalowałam go mazakiem na pomarańczowo przypomniałam sobie, że lis pyszczek ma też biały. Druga ulepszona wersja ma też inaczej pomalowane oczy.Drugie wyzwanie, w którym biorę udział to bingo:

Zrobiłam cyferkową kartkę na pierwsze urodzinki ze słodkim jeżykiem. Wykorzystałam środkową pionową linię : sparkle, Bugaboo image, flower .  Błyszczą cekiny, kryształki i perłowa konturówka na kwiatkach.

Chyba jeszcze powstanie kartka z liskiem dla koleżanki, bo ona lubi lisie motywy.

Prawda, że urocze te zwierzaczki?

Pozdrawiam nocną porą 😃

czwartek, 14 stycznia 2021

Pudełko nr 3

 Pięknie dziękuję za wszystkie komentarze pod poprzednim pudełkiem 😘

Dzisiaj już ostatnie pudełko, jakie przyszło mi w styczniu zrobić. Chyba, że jeszcze coś się komuś przypomni😉 Dostałam ścisłe wytyczne odnośnie ścianek- tego co się ma na nich pojawić oraz kolorów.

Wykorzystałam piękne, z koronkowym borderem papiery, zakupione kiedyś w Aldi.  Okleiłam nimi  zewnętrzne ścianki i spód środka.Oprócz nich papiery Piątek13, Białe Kruczki i jeszcze jedne nieznane. Na wieczku grafika i kwiatki od small wingels shop. Wieczko tym razem płasko ozdobione.


Ścianka z życzeniami. Tekst jest na ćwieku, żeby ułatwić podpisanie życzeń:Znany już kotek od Twistoon:


Kieszonka z plikiem banknotów euro na pieniężny prezent:

    
                                               Ścianka z autem, którym jeździ solenizantka.


Na środku wazon z papierowymi kwiatami różnych gatunków.Pudełko ozdobione gazą i cekinami. 
Mam nadzieję, że się spodoba solenizantce.

Pozdrawiam serdecznie 😊