środa, 28 lipca 2021

Kolejna

 Druga i na szczęście ostatnia kartka na 18 urodziny przyszłego pilota samolotów pasażerskich. Tym razem kartka prosta. Tak, też czasami takie robię 😆 Ale rzadko, bo jak wiecie miłością pałam do składaczków. Ale jakoś czasu nie było na składaną formę. Wykorzystałam wytłaczany papier od ITD Collection, potuszowałam go na brązowo i potraktowałam srebrnym woskiem. Te woski od Pentart są bajeczne, zapach pomarańczy pobudza ślinianki i tak otumania, że już nawet brudne paluchy mi nie przeszkadzają 😆😆 Oprócz wiadomych zawodowych planów, doszły jeszcze dwie wskazówki odnośnie solenizanta. Stempelek od Twistoon, samolot z kolorowanki do wydruku ( dziękuję 😀).

                             Tło pięknie metalicznie błyszczy, zdjęcia tego nie oddają w pełni.

                                Mam nadzieję, że się spodoba 🤔 Pozdrawiam serdecznie 😀

wtorek, 27 lipca 2021

Z okazji ...

 Koleżanka Ania poprosiła o kartkę dla swojej starszej wnuczki, która od września idzie do pierwszej klasy. Powstała kartka kredka w namiotowej formie z digi stempelkiem Mos. 

A do kartki powstały jeszcze 3 zakładki. Zewnętrzne zakładki są dwustronne, środkowa jednostronna, digi stempel Mos kolorowany przez Agnieszkę. Kolaż drugiej strony jest ze zdjęciami w odwrotnej kolejności. Syrenkowa zakładka ma drugą stronę z kotwicą.                                                            Pozdrawiam serdecznie 😀

poniedziałek, 26 lipca 2021

Słoneczniki

 Kartka imieninowa dla mojej koleżanki Ani. Wykorzystałam znany już motyw słoneczników Lotv. Znany, ale jeszcze nie "opaczony" 😁, bo to dopiero druga kartka z tymi słonecznikami. Forma ta sama co w poprzedniej czyli z wyzwania #23. Dodałam do niej zielonkawą serwetkę, bo Ania lubi zielenie i brązy. Żółte słoneczniki z zielenią w tle też pięknie wyglądają.

Nie bardzo mogłam wpasować napis, żeby był widoczny. W pionie na listwie bocznej jakoś tak przytłaczał. Zostawiłam zatem imię w formie rozpoczynającej życzenia, które znalazły się na odwrocie. Dopiero teraz myślę, że malutki napis "Dla Ciebie" mogłam wkleić na dole. Trudno, już za późno.Zdjęcia zrobione na szybko, jakoś bezmyślnie- z boku zdjęcia brak 🤔

Pozdrawiam serdecznie 😀

niedziela, 25 lipca 2021

Krok w dorosłość

 Cyferkowa kartka z elementem pasującym do marzeń solenizanta. Te wielkie marzenia związane są z przyszłym zawodem. Kornel chce zostać pilotem samolotów pasażerskich.

Pozdrawiam nocną porą 😀

piątek, 23 lipca 2021

Na cywilny ślub

 Kartka na ślub cywilny od babci dla jej szalonej wnuczki. To i ja miałam okazję, żeby poszaleć.

Forma Z-fold, do tego fiolety, stemplowane domki i digi stempel Twistoon z młodą parą.
Rzadko się trafia kartka na ślub cywilny. 
Ale już poproszono mnie o kolejną na taką samą uroczystość we wrześniu.

Pozdrawiam wieczorową porą 😀

czwartek, 22 lipca 2021

Anielska

 Kartka na pokrzepienie dla pani zmagającej się z chorobą. Ja bardzo lubię tematykę anielską. Miło myśleć, że jakiś anioł nad nami czuwa. Kartka składak z naszego ostatniego wyzwania, digi stempel od AuroraWings. 
Pozdrawiam wieczorową porą 😀


środa, 21 lipca 2021

Hortensje

 Kartka miała być na zabawę lipcową Uli. Wykorzystałam tło w kropeczki, ramkę i kółka. Kiedy przykleiłam stempel z hortensjami spojrzałam na wytyczne Uli i dojrzałam kwadratową bazę. U mnie jest niestety prostokątna, muszę zatem podejść do wyzwania raz jeszcze 😉


Bez flesza widać troszkę inaczej detale.
Pozdrawiam nocną porą 😀