wtorek, 31 sierpnia 2021

Na ślub

Na śluby cywilne powstały skromne (wedle życzeń) kartki z parą od Lotv.  Początkowo tylko jeden ślub miał być, ale koleżanka poprosiła o kartkę na taką samą okazję.

Kartki mają formę Z-fold oraz delikatne fiolety w tle. Obie mają też serca i te same dziurkaczowe kwiaty.

Obie :


                                                           Pozdrawiam serdecznie 😀

niedziela, 29 sierpnia 2021

Rocznicowe

 Dwie kartki dla jednego małżeństwa obchodzącego 25 rocznicę ślubu czyli srebrne gody. 

Jako pierwsza powstała kartka schodkowa ze znaną parą Mos. Srebrne są cyfry, ukośny panel pod parą, środki kwiatów oraz dwa serca w tle.

Druga kartka prosta, ale o trochę nietypowym kształcie. Zawiera w sobie mapkę z sierpniowej zabawy Ani. Trzy prostokąty naklejone na siebie, serce i napis nawiązujący do cytatu z wnętrza kartki. Są też pozostałe wytyczne: zielony kolor i perełki umieszczone na klatce (2!), przypomniałam sobie o nich na koniec i musiałam zrobić kolejne zdjęcie.
Mam nadzieję, że taka wersja też może być.


Pozdrawiam wieczorową porą 😀

sobota, 28 sierpnia 2021

Męskie urodziny

 Wykorzystałam mapkę z sierpniowej zabawy u Ani. Ale brak zieleni i perełek. Kartka jest dla policjanta, dlatego kolorystykę podporządkowałam pod czapkę. Wykorzystałam papiery UHK, stemple i tekturkę. Są jeszcze pudrowane na gorąco elementy: daszek czapki oraz rowerzysta.

Wszystkie elementy związane z solenizantem. Mam nadzieję, że uda się mi zrobić kartkę ze wszystkimi wytycznymi do sierpniowej zabawy Ani. Chwilowo jestem zawalona zamówionymi karteczkami.

Pozdrawiam nocną porą.

piątek, 27 sierpnia 2021

Zakładki

 Tym razem zakładki do karteczek dla Hani były zamówione, w dodatku z konkretnymi motywami. Wróżki, syrenki i kotek miały się pojawić na zakładkach. Wyszły mi podobne kolorystycznie.

Dwie dwustronne zakładki. Wróżki od AllDressedup, syrenki Prettygrafik.Trzecia zakładka z Petitkowym kotem nawet nie została porządnie sfotografowana. Widać tylko jej jedną część, druga część pod kartką. Na węższy prostokąt przykleiłam szerszy i mniejszy z kotem. Kartka książki jest wsuwana między obie części, to taka inna forma narożnej zakładki.


Pozdrawiam nocną porą 😀

środa, 25 sierpnia 2021

Kolejna kredka

 Koleżance spodobała się kartka kredka z okazji rozpoczęcia nauki i poprosiła o kolejną. Skoro forma taka sama i stempel, to zmieniłam trochę kolory i dodatki.
Obie kartki kredki:


Jak widać na zdjęciu, obie kredki z różnych opakowań 😆

Pozdrawiam serdecznie 😀

poniedziałek, 23 sierpnia 2021

Rocznica

 Na 10 rocznicę ślubu zrobiłam kartkę prostą z tłem potraktowanym srebrnym embossingiem, który ma nawiązywać do cynowej rocznicy. Na kartce skromnie: digi stempel Mos oraz dwa serca, kwiaty i liście. 

                                 Wróciłam dzisiaj z krótkiej wizyty u rodziny na Podkarpaciu. 
Lało po drodze, leje już u nas i oczy się mi same już zamykają. Pozaglądam jutro na Wasze blogi, co pięknego stworzyłyście przez weekend.
                                                    Pozdrawiam wieczorową porą  😀

piątek, 20 sierpnia 2021

Wróżki i muchomorki

 Trafiła się mi do zrobienia kartka urodzinowa dla fanki wróżek. Okazało się, że grzybkowych domków od różnych autorek mam kilka, postanowiłam zatem powielić pomysł na kartkę cyferkową.

Wykorzystałam muchomorkowy domek Julii Spiri oraz wróżki od Prettygrafik.
Na koniec dokleiłam jeszcze dwa muchomorki. Te są z krasnoludkowego zestawu stempli polimerowych, zakupionych w Empiku podczas realizacji bonu urodzinowego. Trochę mi zeszło z tą realizacją od listopada ubiegłego roku 😆


Muszę jeszcze popracować na kolorystyką kapelusza muchomora, ale ciemny czerwony marker zakończył swoje istnienie.
A tak wyglądała poprzednia kartka:


Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za te ciepłe słowa zostawiane pod moją twórczością 😀

środa, 18 sierpnia 2021

Kolejna sportowa

 Kolejna kartka na osiemnaste urodziny dla osoby zainteresowanej sportem. Na szczęście nie jest to piłka nożna. Planowałam ponownie wykonać kartkę cyferkową, ale źle wydrukowałam elementy. Wybrałam zatem formę z naszego wyzwania #8 i nakleiłam stosowne elementy. Na panelu środkowym znowu wytłaczany papier z motywem cyfr potraktowany woskiem. Wiek tym razem mocno błyszczy za sprawą folii Termoton od ITD Collection. Efekt fantastyczny, ale wiotkość tej folii mnie denerwuje 🤔 Trzeba się będzie do tego przyzwyczaić, bo kilka kolorów sobie zakupiłam. Ograniczona kolorystyka kartki za sprawą tych walk i strojów zawodników. Wprawdzie nie rozróżniam tych stylów walk na obrazkach, ale aż takich różnic chyba w nich nie ma. Co innego walki na żywo.


Pozdrawiam serdecznie 😀

poniedziałek, 16 sierpnia 2021

Soczyście i owocowo

Kolejna kartka tematyczna robiona na szybko. Córka koleżanki zawodowo zajmuje się badaniami nowych odmian roślin zbożowych i niektórych warzyw. Teraz w zastępstwie za chorego współpracownika zajmuje się też sadem. Kartka zatem miała nawiązywać do tego nowego zajęcia. Do takich nietypowych kartek najlepsze są stempelki Twistoon. Znalazłam dziewczynę siedzącą na gałęzi, dokleiłam do niej gruszki, brzoskwinie i śliwki ( kolorowanki do wydruku- dziękuję). Teraz w sprzedaży pojawiają się drzewka wieloodmianowe, kto wie może wkrótce będą i wielogatunkowe 😋 Forma kartki z naszego wyzwania #23, ponownie🤔


Pozdrawiam serdecznie 😀

sobota, 14 sierpnia 2021

Piłkarska osiemnastka

Wiadomo, że nie chodzi o ilość zawodników w drużynie 😉.Chodzi o 18 urodziny młodego mężczyzny zajmującego się tą grą zespołową. Ponieważ nie wiedziałam w jakiej gra drużynie uznałam, że bezpiecznie będzie się posłużyć czarną grafiką z Pinteresta. Zielone lekko pasiaste cyfry nawiązują do piłkarskiej murawy. Kolorystyka kartki ograniczona.

Pozdrawiam wieczorową porą 😀