piątek, 26 kwietnia 2024

Rocznica ślubu

 Kartka na 65 rocznicę ślubu, miała zawierać, to, co dla małżonków ważne. Małe serca oznaczają ich dzieci / 4 córki i syn /, ukochane miejsce podróży to Włochy- nawiązałam grafiką w tle. Włoska kuchnia i wino też ich ulubiona. Jest jeszcze serce z puzzli, bo małżonek oprócz żony kocha puzzle.

Forma z wyzwania #2. Forma jest świetna, gdy trzeba umieścić wiele elementów, ale kiepska do fotografowania.

W świetle flesza wyszły dziwne smugi na sukni, ale po poprawkach nie było czasu na ponowne fotografowanie. Pozdrawiam serdecznie :)

środa, 24 kwietnia 2024

Ślubna kartka

 Z romantyczną młodą parą na księżycu. Kartka ślubna z papierami skrapowymi w tle i srebrnym embossingiem. Do tego kwiatki dziurkaczowe i wycięte róże z arkusza.

Na żywo wygląda lepiej ;)
Pozdrawiam serdecznie :)

czwartek, 18 kwietnia 2024

5 zmiana kodu

 Męska kartka z okazji 50 urodzin wykonana według wytycznych. 

Na kartce miała się pojawić kobietka wyskakująca z tortu, ulubiony trunek solenizanta, nawiązanie do podróży i motoryzacji. Forma z wyzwania #2, jest najlepsza w przypadku wielu elementów, które trzeba umieścić na kartce. Hasło z kodem od Jolagg / dziękuję :) /, podróżnicza grafika od Janet a digi stempel od RedonkaDoodles, pozostała grafika od freepik.
Mało mnie ostatnio z pracami, bo sezon ogrodniczo-działkowy się rozpoczął. Teraz trochę przystopował przez to ochłodzenie, muszę wykorzystać ten czas na zrobienie innych kartek.

Pozdrawiam serdecznie :)

wtorek, 9 kwietnia 2024

Zakładki

 Zakładki motylowe z darmowymi grafikami od Nicolle Grabowski Kramer / dziękuję :) /.

Prawie wszystkie dwustronne i podrasowane złotem. Wykorzystałam złotą folię, tusz lub konturówkę:

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za każdy komentarz :)

niedziela, 7 kwietnia 2024

Pierwsza komunijna

 Pierwsza w tym roku kartka do wysłania w kopertce. Termin odległy, ale taka była prośba. Wybrałam formę księgi, papiery digi od Small wingels shop.


                                                               Pozdrawiam serdecznie :)