piątek, 30 czerwca 2017

Zabawy u Uli i Ani

Nie ,nie odpuściłam sobie zabaw u dziewczyn w czerwcu . Jedynie z braku zorganizowania kartki wymęczyłam dopiero dzisiaj i szybciutko je wstawiam ,bo zaraz żaba będzie zamknięta .

Do Uli z ptaszkiem :Brakuje napisu ,ale ptaszek jeden tekturkowy jest 

U Ani tematy w czerwcu podała Ewa :Trochę skromna u mnie ta baza ze ścinków ,ale kartka wielkanocna jest z napisem od Ewy-Hubki ( dziękuję :-D )


Biel i granat na kartce z aniołkiem dopełnia srebrny kolor . Też jeszcze bez napisu .
Gazeta /druk w elementach na kartce z okazji imienin/urodzin.

Kolaż :


I pędzę do żabek :-D 

czwartek, 29 czerwca 2017

Za parawanem ...

Chyba takie nadal są w gabinetach rehabilitacji . Na szczęście jeszcze nie musiałam z takich miejsc korzystać ,ale pewna młoda osoba chciała podziękować za poprawienie stanu jej zdrowia.

Rehabilitant wydrukowany z internetu , w tle plansza ze stemplowanymi postaciami , zegarek i kwiaty  też stemplowane. Parawan wycięłam i nakleiłam literki z paska UHK.
Dziękuję za komentarze pod poprzednimi postami i pozdrawiam serdecznie :-D

wtorek, 27 czerwca 2017

Męska kartka

Na imieniny dla pana , który jest konserwatorem w szkole powstała kartka przestrzenna ze świetnym cytatem od Agnieszki -Pasjonaty.Grafika z internetu ,ćwieki imitują śrubki i gwoździe tak jak i stemple ,zębatka zawieszka też wklejona w ten stemplowany motyw . Kłódka z kluczykiem ,żarówka -stemplowane i podmalowane metalicznym markerem
i czarną konturówką , też nieobce są konserwatorowi .Może się spodoba ;-D

sobota, 24 czerwca 2017

Podziękowanie

Poproszono mnie o wykonanie kartki podziękowania dla pani przedszkolanki .
Pomyślałam oczywiście o makach tym razem połączonych z fioletem  .

Mam nadzieję ,że takie połączenie kolorystyczne  nie wygląda źle ?

czwartek, 22 czerwca 2017

Zakładki

Dwie zakładki poczyniłam ostatnio . Ja je ciągle gubię ,ale po wymiance zakładkowej u Rudlis mam jeszcze niezły zapasik zakładek od dziewczyn.
       Te mają być skromnym prezentem dołączonym do kartki . Wykorzystałam jako bazę tekturkę albumową ,okleiłam ją z obu stron ścinkami papieru i zabrałam się za wykończenie ;-D


Zakładka nr 1 z makami . Maki są po obu stronach identyczne ,ozdobione u dołu motylkową taśmą .


Zakładka nr 2 ze Spuchlinką od Magudy ,która dzieli się z nami tymi swoimi uroczymi dziewczynami , możecie je znaleźć tutaj . Z drugiej strony UHKowa filiżanka .
                                                Mam nadzieję ,że się spodobają i przydadzą .

środa, 21 czerwca 2017

Za dużo

Kolejna kartka z makami , ale nie jestem jakoś do niej przekonana. Według mnie zbyt dużo rzeczy umieściłam na kartce i jakoś przeładowana się wydaje być ;-D

Chciałam wykorzystać posiadany od dawna stempelek Santoro . W ręce damy włożyłam maczka zamiast oryginalnego serca na sznurku . Maki też są wokół damy . Chyba ta siatka w tle jest niepotrzebnie dodana , co najmniej z jednej strony mogłam jej nie stemplować  . Co sądzicie?I motyli stanowczo za dużo :-D

poniedziałek, 19 czerwca 2017

Ślubna z motywem

                  Kartka z okazji ślubu miała być w bieli i z motywem podróżniczym . Ten motyw u mnie w postaci stempla mapy świata był odbity czarnym tuszem . Wydawało się mi ,że może to być jednak zbyt ciemne przy pozostałych białych elementach .Na mapkę zatem położyłam pergamin z tym samym motywem embossowanym białym pudrem . Dodałam balon z młodą parą  ,który dostałam od Basi-Aisab ( dziękuję :-D ) ,kwiaty oraz motyle (też embossowane na  pergaminie).
A później dodałam jeszcze kwiatka i motylka  by dopełnić kompozycję ;-D


Pozdrawiam serdecznie :-D

niedziela, 18 czerwca 2017

Kartka trapezowa

Znowu mam makową fazę . Ale co się dziwić skoro maki wszędzie kwitną w zbożu ;-D
W tej imieninowej kartce ( pierwszej z kilku jakie mam zrobić ) maki grają główną rolę .Dodałam do nich kilka wykrojnikowych gałązek ,tekturkę embossowaną na czarno i UHKowe motyle . W tle koronkowe stemple .
           Forma kartki ciut nietypowa ,znalazłam ją tam , gdzie znalazłam kartkę z poprzedniego posta.
Zainteresowanym osobom radzę zajrzeć tutaj .


piątek, 16 czerwca 2017

Urodzinowa

Kartka urodzinowa miała zawierać auto policyjne Lego . Poszłam na łatwiznę i auto wydrukowałam . Forma kartki za to ciut nietypowa . Znalazłam wzór na pintereście ,ale udało się mi ją odszukać na blogu autorki tutaj . Kto zainteresowany wzorem może obejrzeć filmik tam umieszczony lub dobrze przyjrzeć się zdjęciom moim ;-D  Chociaż ,lepiej obejrzeć oryginał, bo ja  odrobinę ją zmieniłam .
                                             Jak zawsze wchodzi na płasko do koperty ;-D


Pozdrawiam serdecznie :-D

środa, 14 czerwca 2017

Męska kartka

Tym razem kartka dla mężczyzny się mi przytrafiła do zrobienia . Jubilat to z zawodu kaletnik  ,obecnie na emeryturze rzeźbi w drewnie .
Wykonałam prostą kartkę z papierów z motywem desek .A że tych papierów jakoś nie mogłam zgrać kolorystycznie to dołożyłam jeszcze papiery kawowe z Magicznej Kartki . Wyszedł z tego lekki melanż ;-D Oprócz deskowych motywów do rzeźbienia nawiązują też tekturkowe narzędzia powleczone częściowo srebrnym embossingiem na gorąco . Do kaletnictwa nawiązuje skórzana teczka męska i kobieca torebka .

Kwiatek żaden mi tu nie pasował ,ale motyl tak ;-D 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za każde zostawione słowo ,zwłaszcza ,że pogoda nie sprzyja siedzeniu przed komputerem :-D