wtorek, 30 września 2014

Powrót ......

.......  do pudełek oczywiście. Tym razem dla farmaceutki uwielbiającej rowerowe przejażdżki :-))) Przewaga zieleni - papiery GP i nie tylko ,grafika z internetu , tekturka lekko potuszowana.
Dziękuję za dotychczasowe komentarze i pędzę dalej ciąć i giąć papier :-)))

Tag wrześniowy

Na UHK-owe wyzwanie na ostatnią chwilę ( o zgrozo !!! ) wrzucam swój morski tag :Wytyczne to 3,2,1  czyli  3 papiery UHK , 2 x media i 1 tekturka .

U mnie papiery :  Akwamaryn - Sklepy Cynamonowe , Pastel nr6, Morskie opowieści , tusz turkusowy i perlpeny jako media oraz tekturkowy statek.

środa, 24 września 2014

A ja lubię fiolety .....

I od czasu do czasu kartkę fioletową robię . Fiolety pięknie wyglądają z bielą lub kremem tzn. ja lubię je najbardziej w takim zestawieniu.
Wykorzystałam : resztki papierów GP , resztki tekturowego okna potuszowane na fioletowo , wykrojnikowe elementy ramki i listki, kwiaty według wykrojnikowych wzorów wycięłam ręcznie z papieru czerpanego, trochę atłasowych kwiatów,sznurka, rafii
i dziurkaczowych motylków.

I to by było tyle w tym fioletowym temacie ;-)))  Pozdrawiam serdecznie.

niedziela, 21 września 2014

Dla niej i dla niego .....

Z jednego arkusza papieru UHK- Piątkowa kolacja powstały dwie proste kartki.

Dla niej :


Wykorzystałam : wykrojnikowe kwiatki ,zawijaski, listki ,ramkę , UHK -owego motyla , koronkę kropkową  i tuszowania , jeszcze papier GP Usłane różami  ( w ramach walki z resztkami ).

Dla niego :

Kartka z mocniejszymi tuszowaniami , tekturkowa ramka i balon . Jeden skromny kwiatuszek dla ożywienia całości . Na papierze UHK leży papier Back in time .

piątek, 19 września 2014

I kolejne ......

.... kartki pudełka powstały .
 Na wieczór panieński pudełko z dyżurnym młodzieńcem . Do tej pory wykorzystywałam go do kartek na 18 . Tym razem z braku innych grafik pasujących do zamówienia musiałam wrócić do niego. Kartka miała być z mężczyzną ubranym tylko w stringi .


Koperta  z opaską :
I jeszcze jedno , tym razem miały być tylko 2 koty . Papiery z GP , wykrojnikowe kwiaty i listki  ( lub dziurkaczowe ), grafiki z internetu odrysowane na papierze i podmalowane flamastrami i kredkami akwarelowymi. 

Wiem , nudna już jestem z tymi pudełkami  :-))) Muszę zrobić małą przerwę ....... i powrócić do innych form  :-)))środa, 17 września 2014

Mocno na powitanie

           Takiej  kolorystycznie kartki na powitanie dziewczynki jeszcze nie robiłam. Ale kartka miała być wykonana dla kobiety,która lubi mocny róż i fiolet oraz cyrkonie . Kartka wykonana z papierów UHK i MK . Wykrojnikowe elementy, tekturkowe łóżeczko i dziewczynka , atłasowe kwiatki i koronka śliwkowa .

Z tyłu podwójna kartka  aby pomieścić życzenia i podpisy koleżanek z pracy (zawiązana na wstążkę) 


Koperta na kartkę :


                Wyszło bogato i  błyszcząco , nie moje klimaty , ale może się spodoba obdarowanej mamie :-)))
wtorek, 16 września 2014

Ślubne wariacje

Na zbliżające się śluby powstały te kremowe kartki . Są to kolejne wersje wykonywanych już wcześniej wzorów  . Kartka kopertówka , bazą jest kremowy papier wizytówkowy gładki i perłowy diuna . Na to wykrojnikowe elementy , mieszane kwiaty oraz tekturkowa para ślubna .
Torebka na kopertówkę :


Druga kartka-pudełko  , z parą z Dea-art i wykrojnikowymi elementami tym razem przybranymi tylko kwiatkami z dziurkacza .
Na bocznych skrzydełkach wykrojnikowe bordery z serduszkami .

Dziękuję Wam dziewczyny za podesłanie słońca - od wczoraj nie spadła ani jedna kropla deszczu :-)))
Może będą grzyby ??? 
niedziela, 14 września 2014

W różu

 Po wcześniejszych pudełkowych kartkach a przed kolejnymi , które wkrótce pokażę zwykła, prosta kartka na powitanie małej dziewczynki.


Wykorzystałam papiery GP - Usłane różami , UHK do podklejenia wózka , wykrojnikowe elementy oraz różową koronkę . Kwiaty papierowe i atłasowe .
 Torebka na kartkę :


Sugerowałam się tą mapką :Czy u Was też tak leje ??? Mam wrażenie ,że u nas zaczęła się pora deszczowa :-(((niedziela, 7 września 2014

Wyniki !!!

           Z małym poślizgiem ogłaszam wyniki mojej zabawy . Komentarzy zgłaszających się do zabawy osób było 30. Dziękuję wszystkim,którzy wzięli udział w mojej zabawie nie wiedząc wcale na co się piszą :-)))  Moje zabawy kręcą się wokół tagów , które wykonałam bawiąc się w tagowanie w 2013 i teraz w 2014 roku .
Tym razem nazwa  candy nawiązywała do tego taga :Ptaki jak wiadomo w większości latają , ale nie chciałam się tylko do nich ograniczać. Dlatego wykorzystałam jeszcze inne latające obiekty jak :
owady maszyny latające :
czas także leci :
mgiełka  jeśli pryśniemy z pojemniczka :


skrzydła też pomagają w lataniu 


Cały zestaw :


Zostanie wysłany do :


                           Przy moich zabawach wybieram często osobę , która jest aktywnym obserwatorem i  komentatorem . Tym razem wybrałam Aisab , która dostanie słodki drobiażdżek jako podziękowanie ode mnie za obecność na moim blogu. Dziewczyny poproszę o adresy : ewinka2@gmail.com