piątek, 31 października 2014

Tag październikowy

Znowu na ostatnią chwilę wykonałam tag na zabawę tagową w UHK . Tym razem ma być to tag kuchenny czyli posiadać element związany z kuchnią ,jedzeniem itp.
Krótko i na temat :


Ażurkowe kółko z napisem wygrane u Wandy , gotowa babeczka przestrzenna  też wygrana w candy , łyżeczka zakupiona w sklepie artystyczny , motyle dziurkaczowe jako nieodzowny element zwierzęcy na moich tagach.

Pozdrawiam wieczorową porą i dziękuję za tak serdeczne przyjęcie moich świątecznych karteczek :-)))

czwartek, 30 października 2014

Kolejne próby


W tym roku nie mam zacięcia do kartek świątecznych, co niestety widać :-(  Powstaną głównie stemplowo-skrapkowe , chyba że coś mi wpadnie do głowy :-0

Te kartki też poleciały do Anglii , stąd napis w odpowiednim języku :-)))

     Stemplowana chatka podmalowana kredkami akwarelowymi i klejem brokatowym. Dokleiłam trochę choinek i Mikołaja oraz śnieżynki .


Moje stare pejzażyki :Ta całkowicie z gotowców :-)))


A tu wariacje stemplowe :A tu muszę jeszcze dodać napis :-)I dzięki prostocie wzorów może uda się mi do świąt zrobić około setki kartek :-)))

środa, 29 października 2014

Dla fana ......

........... pewnej gry  komputerowej . Dobrze , podpowiem jakiej - Diablo . Sama nie bardzo byłam w temacie obeznana ,dlatego sięgnęłam do internetu. Ponieważ historia rozgrywa się w podziemiach , musiałam stworzyć mroczny klimat. Wykorzystałam nową,  przestrzenną formę kartki ,aby lepiej przedstawić bohaterów.Ciężko było znaleźć jakieś gotowe elementy , dlatego wykonałam bohaterów gry sama ,wzorując się na tych z internetu. Pokolorowałam je kredkami akwarelowymi i perlpenami . Kartka ma nietypowy kształt , ale jest prosta do wykonania. Wzór znalazłam tutaj.

niedziela, 26 października 2014

Zielone pudełko

Tym razem pudełko na 50 urodziny . Dla mężczyzny ,miało być  podobne do wcześniej wykonanego , ale innych wytycznych nie dostałam. Pudełko wykonane z pięknego, perłowego, zielonego  papieru . Wewnątrz papiery UHK oraz Magicznej Kartki.
Torcik z papieru czerpanego i pianki . Podkowa i złota rybka wycięte ręcznie i potraktowane perlpenami. Dziurkaczowe listki i koniczynki .Dziękuję ,że zaglądacie mimo braku czasu - wszak sezon świątecznych kartek już rozpoczęty i czas kurczy się w zastraszający sposób :-(
czwartek, 23 października 2014

Kolejne podejście

Jakoś nie mam nastroju na kartki świąteczne , a muszę ich zrobić sporą ilość. Powoli zaczynam się rozkręcać ,ale nie trafiłam jeszcze na swój wzór ;-)
Tym razem wykorzystując taką nietypową formę kartki podejrzaną tu , zrobiłam dwie na próbę.
Mikołaj tekturkowy zakupiony w sklepie I-kropka , dziurkaczowe elementy, trochę perlpenów i brokatu w kleju.
          W drugiej wersji wykorzystałam skrapki wykrojnikowe i dziurkaczowe oraz perlpeny i brokatowy klej.Z boku widać schodki , w które wkleiłam śnieżynki . Cała kartka mieści się w małej kopercie.piątek, 17 października 2014

Ślubna na wesoło

Według wytycznych temat ślubny żartobliwie miał być potraktowany . Skorzystałam ze swojego starego wzoru , dokleiłam kościółek i oto,co powstało :
W ostatniej chwili zauważyłam ,że pannie młodej nie dodałam bukietu , musiałam nadrobić braki :


Dziękuję za komentarze  i za zaglądanie tu . Miłego , udanego wypoczynku życzę :-)))

wtorek, 14 października 2014

Zapowiadane pudełko

            Zdjęcia kiepskie ,robione przy sztucznym świetle bo dzisiaj deszczowo,pochmurno było. Papiery z Magicznej Kartki i Galerii Papieru , wykrojnikowe elementy i para tekturkowa z I-kropki . Para wklejona lekko pod skosem tak jak ramka , 
kompozycja z różyczek w tle.


Torebka na pudełko skromnie przybrana kwiatami :A już wkrótce będę się musiała zmierzyć z pewnym wyzwaniem tematycznym , dość trudnym dla mnie  :-(


niedziela, 12 października 2014

W morskim klimacie

                  Na  kartce w kolorach niebieskich swoje miejsce znalazł tag z UHK-owej zabawy tagowej. I to chyba pierwszy przypadek u mnie, wykorzystania taga do innych celów niż candy :-))) Ale spokojnie,mam jeszcze całą masę tagów i nadal biorę udział
w tagowej zabawie.Wykorzystałam gnieciony,srebrzony papier jako tło , na to elementy
 z  papierów różnych firm , tekturka z Craftfunu.

Wersja początkowa wydawała się mi zbyt blada i dodałam granatowe grzbiety fal po obu stronach taga.

Pozdrawiam serdecznie , niebawem kolejne ślubne pudełko pokażę :-)))

Jak otrzymać kartkę świąteczną ręcznie robioną ?

Wystarczy zapisać się na wymiankę kartek świątecznych organizowaną na blogu Artimeno :Ja się zapisałam :-)))

piątek, 10 października 2014

Na Dzień Edukacji

Ostatnio w wolnych chwilach zajmowałam się kartkami na to zbliżające się święto.

Dla nauczycieli uczących w Szkole Muzycznej powstała kartka-składaczek z fortepianem. Fortepian od Lindy, która chciała ułatwić nam liftowanie kartki Bligu. mam nadzieję ,że nie popełniłam plagiatu wykorzystując go po raz drugi ( ??? )

Dla nauczycieli w "normalnej" szkole :
I zamówione pudełko z koszem kwiatów dla pani przedszkolanki. Kosz robiłam pierwszy raz , wykorzystałam wykrojnikową serwetkę w kolorze brązowym, papiery z Magicznej Kartki na zewnątrz i wewnątrz pudełka . 
Jeszcze muszę się pochwalić nagrodą od Ilonki ,którą dostałam za udzielenie prawidłowej odpowiedzi pod postem. Nagroda bardzo  bogata :
Ilonko dziękuję raz jeszcze :-))) Pamiętam o Tobie :-)))