piątek, 30 czerwca 2023

Urodzinowa

 Dla drugiej córki tej samej koleżanki powstała kartka składak z motywami związanymi z zainteresowaniami solenizantki. Kolorystyka już dowolna, zatem mogłam poszaleć.
Pozdrawiam 🙂

czwartek, 29 czerwca 2023

Prosta na rocznicę

Kolejna kartka dla koleżanki, po dziecięcej i opakowaniu. Tym razem kartka na rocznicę ślubu jej starszej córki i zięcia jest prosta. Wprawdzie z wycięciami, ale brak przestrzenności w niej. Temat zrealizowany według wskazówek, kolorystyka też.

                                   

                                                                Pozdrawiam🙂środa, 28 czerwca 2023

Opakowanie

 Koleżanka kolejny raz zostanie babcią i poprosiła mnie o wykonanie opakowania na aniołka. Taki prezent podarowała swoim wcześniej urodzonym wnukom. Tym razem pozwoliła na użycie różu. Moje opakowanie jest wzorowane na czekoladowniku i skromnie przybrane. Uroczy aniołek to digi stempel od M'os.


Pozdrawiam serdecznie 🙂

wtorek, 27 czerwca 2023

Kartka dziecięca

 Dla małej Hani zrobiłam, na prośbę babci, kartkę w określonej kolorystyce. Stempel od The PaperShelter. Forma kartki pudełkowa.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

czwartek, 8 czerwca 2023

ATC

 Na takie zimowe atc mnie naszło, bo zimne noce takie ostatnio były. Nic porządnie nie wschodzi na działce, trzeba było dosiewać. Może w końcu w czerwcu będzie lepiej.


Seria słodka z darmowymi digi od YamPuff  / thank you/ .


Pozdrawiam serdecznie🙂

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Ostatnia

 Ostatnia komunijna kartka była dla dziewczynki. Wykorzystałam formę schodkową i dziewczęcego anioła od AuroraWings.I to już na szczęście ostatnia komunijna kartka w tym roku. 
Wykorzystałam głównie stare pomysły.

Pozdrawiam serdecznie🙂