Dwie kartki "na szybko ", na jutrzejszy ślub zrobiłam w pastelach. W pierwszej wykorzystałam formę DL oraz piękną darmową grafikę od Ani Zaprzelskiej. Do tego dorzuciłam okno, kwiaty i ramkę z grafiki Ani oraz grafiki Olgi Bielskiej.
Druga kartka Z-fold z tekturową parą oraz grafikami z różnych źródeł. Panel z irysami od Sabriel.
Pozdrawiam serdecznie 😀






Fajne te kartki robisz .Obie są super , choć ta pierwsza w moimi ulubionym formacie a najważniejsze to że nie są tradycyjne ze sklepu!!!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Wspaniałe kartki! Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńCzasami na szybko wychodzi fajnie, bo nie zastanawiasz się za długo nad formą i dodatkami. I jaki oryginalny napis.
OdpowiedzUsuńFantastyczne, delikatne, pastelowe kartki. Druga wygląda na bogatszą, ale ta pierwsza jest łatwiejsza do przechowywania :)
OdpowiedzUsuńBardzo ładne!
OdpowiedzUsuńUrocze ślubne kartki w pastelowej kolorystyce.
OdpowiedzUsuń