piątek, 12 czerwca 2026

Ślubne

 Dwie kartki "na szybko ", na jutrzejszy ślub zrobiłam w pastelach. W pierwszej wykorzystałam formę DL oraz piękną darmową grafikę od Ani Zaprzelskiej. Do tego dorzuciłam okno, kwiaty i ramkę z grafiki Ani oraz grafiki Olgi Bielskiej.


 

Druga kartka Z-fold z tekturową parą oraz grafikami z różnych źródeł. Panel z irysami od Sabriel.



  

                                                           Pozdrawiam serdecznie 😀 

6 komentarzy:

  1. Fajne te kartki robisz .Obie są super , choć ta pierwsza w moimi ulubionym formacie a najważniejsze to że nie są tradycyjne ze sklepu!!!
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Czasami na szybko wychodzi fajnie, bo nie zastanawiasz się za długo nad formą i dodatkami. I jaki oryginalny napis.

    OdpowiedzUsuń
  3. Fantastyczne, delikatne, pastelowe kartki. Druga wygląda na bogatszą, ale ta pierwsza jest łatwiejsza do przechowywania :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Urocze ślubne kartki w pastelowej kolorystyce.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz