niedziela, 18 kwietnia 2021

Powtórka

 Kartka na okrągłe urodziny. Tym razem wytyczne dotyczyły imienia i wieku. Przyznam, że jakoś opornie mi szło wymyślenie kartki. W końcu uznałam, że mogę powielić złotą rybkę. Bo przyjemna jest wizja spełnienia choćby tylko trzech życzeń . 

Umieściłam ją tym razem na formie z wyzwania #8 i przystroiłam kwiatkami. Ponieważ forma składa się z trzech części zróżnicowałam je papierami tworząc dwie płaszczyzny tematyczne. Pierwsza z rybką i dziwnymi bąbelkami Lavinii, druga pasiasta z kwiatkami. Rybka od Bugaboo, pomalowana tylko markerami i konturówkami.                                                        Pozdrawiam wieczorową porą 😀

Karteczkę wstawiam na wyzwanie na blogu Bugaboo:11 komentarzy:

 1. Jak dla mnie wrobieniu kartek składaczków jesteś niedościgniona. Masz super pomysły a do tego świetne stempelki , których kolorowanie w Twoim wykonaniu niezmiernie mi się podoba. Kolejna super kartka !!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. W sam raz na urodziny, Złota rybka co spełni trzy życzenia. Świetna jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta rybcia jest super. A Twoje składaczki są the best, Ewciu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ja uwielbiam Twoje kartki Ewuniu, każda jedna jest super. I te składaki... Próbowałam je na początku tworzyć razem z Tobą, ale potem stwierdziłam, że nie mam serca do "zaginania" papieru i zrezygnowałam. A Ty wciąż, niezmiennie je pięknie wyginasz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta rybka - uwielbiam ją!!! :)) Cudna cała kartka :).
  Uściski!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mistrzyni cięcia i gięcia! Kolejna fantastyczna kartka ... rybka świetna!
  Z gięciem i cięciem nie mam problemu lecz z ..... z wypełnieniem równiutko przyciętym papierem tych ,,poszatkowanych,, przestrzeni już tak :) Ale się nie poddaję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Such a beautiful card. Thanks for sharing with us at the Catch the bug blog Bugaboo.
  Hugs Ilonka DT

  OdpowiedzUsuń
 8. This is just so adorable!
  Thank you for joining Catch the Bug.
  Hugs from Africa!
  OlgaB

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz