środa, 24 czerwca 2026

Maki

 Kartka dla pani zmieniającej pracę, ale równie dobra byłaby na imieniny czy urodziny. Wiecie, że maki kocham niezmiennie i  w każdej postaci 😁Tym razem maki w wazonie, dorzuciłam do nich trochę błysku w postaci ramki z folii złoty róż. Serwetka, ramka i motyl, to stałe elementy u mnie, tak jak forma Z-fold.


          A trzecia kartka na 18 urodziny oddana bez zrobienia zdjęć. Nie wiem, jak to się stało.

           To już drugi raz się mi przytrafiło. Fakt, w dłuższym odstępie czasowym, ale jednak.                                                                                     Najważniejsze, ze się spodobała.

                                    Dziękuję za komentarze  😀 Pozdrawiam serdecznie 😀

                                                                 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz