środa, 18 grudnia 2013

Wymianka kartkowa

Zapisałam się na wymiankę kartek świątecznych u  Groszka . Moją parą została Cudaczek . Otrzymałam od niej piękną kartkę niebiesko-białą z uroczymi pomponikami :
Otrzymałam również kartkę od Groszka , która nie uwzględniła swojej osoby w świątecznej wymiance. W ramach podziękowania chciałam wysłać jej karteczkę,ale Linda zaproponowała wymiankę :
Kartka od Groszka :
A oprócz kartki małe słodkie i korzenne drobiazgi, sianko i ozdobione małe świeczuszki :Sama wysłałam jak zawsze moje ulubione pejzażyki . 

 Dla Cudaczka :Dla  Groszka wersja nocna :Dziewczyny dostały już moje mikołajkowe słodkości i pokazały je na swoich blogach , zatem i ja pokazuję co było nagrodą w candy niebiesko -srebrnym ,którą otrzymała Elunia :i nagroda dla obserwatora  też w podobnej kolorystyce :


A otrzymała ją Chanya :-)))

A na koniec grudniowa przyroda ( zdjęcia robione w sobotę ) :

10 komentarzy:

 1. Piękne karteczki A Twoje pejzażyki zachwycają. :)
  U mnie w ogrodzie też cieszą moje oczy bratki. Dopóki śnieg ich nie przykryje pewnie będą kwitły.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała wymianka - wszystkie karteczki są urocze. A w ogródku masz Ewinko już wiosnę? Szczęściara z Ciebie. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze raz ogromnie dziękuję za Twój pejzażyk :) Tak sobie myślę, że kupujemy różne pejzażykowe wykrojniki a prostym sposobem można samemu wyczarować cudowny świąteczny pejzaż z pomocą kilku dziurkaczy, nożyczek i pomysłowości :) Jestem absolutnie zachwycona!

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna wymienianka kartki są cudowne

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowna każda jedna .... a ten twój krajobraz jest cudowny

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Wam :-))) Ja też jestem zachwycona wymianką świąteczną :-)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniała wymianka:)
  ogród pełen wiosny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękne!!! Twoje pejzażyki są urocze, cieszę się że mogłam zobaczyć je w rzeczywistości i jeszcze raz dziękuję za niebieski zestaw :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne karteczki:) U mnie na skalniaku też kwiatki kwitną:D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz