Kartka dla pani zmieniającej pracę, ale równie dobra byłaby na imieniny czy urodziny. Wiecie, że maki kocham niezmiennie i w każdej postaci 😁Tym razem maki w wazonie, dorzuciłam do nich trochę błysku w postaci ramki z folii złoty róż. Serwetka, ramka i motyl, to stałe elementy u mnie, tak jak forma Z-fold.
A trzecia kartka na 18 urodziny oddana bez zrobienia zdjęć. Nie wiem, jak to się stało.
To już drugi raz się mi przytrafiło. Fakt, w dłuższym odstępie czasowym, ale jednak. Najważniejsze, ze się spodobała.
Dziękuję za komentarze 😀 Pozdrawiam serdecznie 😀













































