środa, 19 lutego 2014

Tag z przesłaniem

Na blogu UHK ruszyło wyzwanie tagowe zaproponowane przez Irenkę - Rudlis . Z Irenką bawiłam się w tagi w ubiegłym roku i teraz postanowiłam kontynuować  zabawę ( czyżby z przyzwyczajenia ;-)  ).
Na tagu powinien znaleźć się ptaszek, perełki i szary sznurek ,kształt,rozmiar i reszta elementów to pełna dowolność. Czyli kolejny tag zwierzaczkowy jak to tradycyjnie u mnie .

Wytyczne :
Od razu po obejrzeniu wytycznych  miałam pewną koncepcję ,którą tak zrealizowałam.
Papiery UHK , sroka wydrukowana z internetu ( dziękuję za umieszczenie ) gniazdo -uplecione warkoczyki  (z perełkami )ze sznurka ,doszyte ręcznie do papieru , gałązka wycięta ręcznie i podmalowana kredkami akwarelowymi,część listków z papieru czerpanego, niebieskie motyle to stempelki, kremowy tekturkowy motylek z Wycinanki. Miałam odbić muchę , przygotowałam ją sobie i sięgnęłam tylko po flamaster a kiedy się odwróciłam mucha zniknęła czyli diabeł ogonem nakrył jak mówi powiedzenie. Zastąpiłam ją motylkami, a one zdecydowanie lepiej pasują do hasła :-))) Mam nadzieję,że mucha się znajdzie gdy tylko udostępnię post :-)))

       


Widok z góry :


Tag wiszący :


Z pewnością obejrzę wszystkie tagowe ptaszki zrobione przez dziewczyny,ale wieczorkiem bowiem teraz pędzę przygotować obiecany kursik na kartkę przestrzenną numer 3.  Pozdrawiam :-)))

12 komentarzy:

 1. Świetny pomysł! Bardzo podoba mi się Twoja interpretacja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kobieta jak ta sroka - perły lubi, nawet Baby ze Wsi kochają biżuterię. Tag śliczny, złapania muchy życzę - może na lep?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Mucha niestety się jeszcze nie odnalazła ....... :-(

   Usuń
 3. Świetne przesłanie taga ;-D fajnie wykorzystałaś motyw ptaka w połączeniu z perełkami! Świetny pomysł! A muchą się nie przejmuj - jak nie będzie potrzebna- znajdzie się ;-D Prawo Murphy'ego ;-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ,też liczę,że się znajdzie :-)))

   Usuń
 4. Bardzo mi miło, że chcesz bawić się dalej ze mną :))) O tagu mogę tylko napisać, że jest świetny: perełki pięknie wyeksponowane :) Dziękujemy za udział w zabawie tagowej na UHK Gallery.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sroczka pięknie otoczona tym co lubi,nawet kubraczek sobie ozdobiła sreberkiem :) i siedzi wygodnie w udzierganym gniazdku-śliczny tag!

  OdpowiedzUsuń
 6. I proszę sroczka złodziejka doczekała się pięknej oprawy- świetny tag : )

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz