Filcowy ptaszek na zaległy grudzień w ubiegłorocznej zabawie u Splocika. Ostatni, w dodatku w zupełnie innej kolorystyce niż wcześniejsze ptaszorki.
Ptaszorka zgłaszam do zabawy u Splocika- miesiąc grudzień.
I jeszcze kolaż wszystkich moich filcowych zawieszek zrobionych w tej zabawie. Jak widać najwięcej uszyłam zimowych ptaszków, reszta podwójnie uszyta oprócz reniferka, ten jest tylko jeden :)
Dziękuję Splociku za możliwość uzupełnienia brakujących prac.
Za Twoje piękne podsumowania oraz prowadzenie zabawy, która mobilizuje mnie do szycia też mocno dziękuję :)))
Pozdrawiam serdecznie :)



Fajny filcowy ptaszek.
OdpowiedzUsuńUrocze są Twoje filcowe ptaszorki :)
OdpowiedzUsuńTwój link i fotkę dodałam do podsumowania grudnia.
Bardzo dziękuje za udział w zabawie. :)
Pozdrawiam ciepło
świetne są te Twoje filcowe zabawki, podziwiam Cię za to szycie z filcu. Fajnie te zwierzątka muszą wyglądać na choince, zwłaszcza jak są wszystkie razem.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Aniu dziękuję :) W tym roku choinki nie ubierałam, ale kilka moich filcaków wisi na choince Izy, możesz zobaczyć je wśród innych ozdób :)
UsuńŚliczne prace zrobiłaś,pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńPrześliczne są te Twoje filcaki. Wiem co mówię, bo mam w domu taką piękną parkę od Ciebie, która cieszy moje oczy :)
OdpowiedzUsuńDziękuję Lideczko :) Pamiętam kurę i kogutka w fioletach :)
UsuńŚliczna ptaszyna:) Jak najbardziej zapraszam Ciebie do niteczkowej zabawy. Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuń